CENTRUM OKULARÓW i SOCZEWEK KONTAKTOWYCH
"ZDROWE OCZY"

Wersja graficzna

Aktualności

Zapraszamy na BEZPŁATNE KOMPUTEROWE BADANIE WZROKU

PROMOCJA
Przy zakupie druga para okularów GRATIS!

Strona główna

Serdecznie witamy ! Zapraszamy do odwiedzin naszego Gabinetu Okulistycznego.

Spotkają tu Państwo kompetentną i miłą obsługę w dogodnych godzinach przyjęć. Stawiamy sobie za cel kompleksową usługę po możliwie najniższych cenach. Zdrowie oczu naszych Pacjentów jest najważniejsze.

Uwaga ! - jeśli potrzebujesz okularów lub soczewek, dodatkowo zaoferujemy ci pełne badanie okulistyczne (razem z badaniem dna oka) całkowicie bezpłatnie. Skorzystaj z okazji i skontroluj swoje oczy.

Pamiętaj, samo badanie refrakcji tzw. badanie wzroku nie daje żadnej pewności zdrowia Twoich oczu. Poważne choroby oczu, szczególnie jaskra, retinopatia cukrzycowa, nadciśnieniowa, zwyrodnienie plamki żółtej, są możliwe do wykrycia jedynie podczas lekarskiego badania dna oka i ewentualnie dalszych badań dodatkowych w przypadku podejrzenia choroby.

Gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny japońskich firm Nidek i Topcon. Na tak wysokiej klasy urządzenia mogliśmy sobie pozwolić dzięki uzyskaniu funduszy z Unii Europejskiej. Nasz projekt "Innowacyjne technologie podstawą stworzenia oferty Centrum Okularów i Soczewek Kontaktowych ZDROWE OCZY" zyskał uznanie i dotację.

Komputerowe badanie wzroku wykonujemy całkowicie bezpłatnie, bez konieczności umawiania wizyty - wystarczy do nas zajrzeć ! Ekspresowo i na miejscu wykonujemy okulary. Jako jedyni w Bielsku zapewniamy kompleksowość usługi od wystawienia recepty do wymodelowania oprawki "na nosie" klienta. Mamy w sprzedaży wszystkie typy soczewek kontaktowych uznanych producentów w najniższych cenach, a także płyny pielęgnacyjne. Stałych klientów otaczamy bezpłatną opieką - w każdej chwili gdy pojawia się problem związany z użytkowaniem soczewek mają zapewnioną pomoc lekarską.